SKATE CAMP

SKATE CAMP – 2K23                                                                                                                                   ZAPISZ SIĘ!

Termin: 03 – 15.07.2023
Miejsce: Ośrodek Bosman – ul. Arciszewskiego 21, 78-100 Kołobrzeg

Cena: 2599 pln

W PROGRAMIE

Jeżeli masz zajawkę na HULAJKĘ, DESKĘ, BMX czy ROLKI to dobrzetrafiłeś/aś SKATE CAMP to obóz własnie dla ciebie! Jest przeznaczony dla miłośników sportów ekstremalnych! Każdego dnia będziemy rozwijali swoje umiejętności w jeździe na sprzęcie który zabierzecie ze sobą. Pamiętajcie o kaskach i ochraniaczacz, które są nieodłącznym elementem waszego bezpieczeństwa.

W tym sezonie mamy do dyspozycji Skate Park w … Zależy nam na tym, aby zainspirować dzieci i młodzież do aktywnego wypoczynku, a tym samym poznaniu nowych osób o wspólnych pasjach. W tym wypadku magia podróżowania miesza się z uprawianiem sportu.

Praktyka czyni mistrza! Nie ominą was również konkursy – BEST TRICK oraz BIG JUMP a do wygrania są cenne NAGRODY!
Najważniejsze aby pamiętać, że jazda na deskorolce, hulajnodze, Bmx czy roklach polega na dobrej zabawie.

SKATEPARK – składa się z Quarter pipe dwupoziomowy, Quarter pipe + Bank ramp, Funbox z grindboxem i poręczą, Grindbox. Skatepark to średniej wielkości obiekt, „przyjazny” w szczególności deskorolkowcom. Bardzo przyjemny do jazdy Bank i nie za duży Funbox z murkami i łamaną rurką idealnie nadaje się zarówno dla lepiej jak i słabiej jeżdżących. Bardzo ciekawym elementem tego skateparku jest dwu poziomowy szeroki quoter dający możliwość wykonywania wielu ciekawych trików.

 

SKIMBOARD – jest to sport, który polega na ślizganiu się po wodzie. Tylko tyle? Niestety nie…,  nie jest to takie proste jak mogło by się nam wydawać na pierwszy rzut oka. Możemy uważać, że skimboard jest podobny do surfingu, jednak to tylko złudzenie. Podstawową różnicą jest rozpoczęcie zabawy już na plaży, a nie w wodzie. Osoba, która chce wejść w ślizg, trzyma deskę w rękach, a kiedy nadchodzi fala, biegnie w jej stronę i równocześnie rzuca deskę na mokry piasek i wskakuje na nią.

PLAŻOWY LANS – szalona sesja fotograficzna w wakacyjnym klimacie, po której każdy otrzyma pamiątkową sweet focie. Plaża znajduje się 50 m od naszego ośrodka. Na plaży oprócz wylegiwania się na słońcu będzie można skorzystać z kąpieli na strzeżonej plaży.

BALONOWA SIATKÓWKA – letnie temperatury to znakomita okazja by urządzić bitwę na balony z wodą. Mokra batalia stała się już tradycją wakacyjną. Nasi uczestnicy w zespołach będą zdobywali punkty przerzucając balony z wodą na stronę przeciwnika. Wygrywa drużyna, której balon nie pęknie.

BRING SULLY UP – są to hardkorowe zawody w wykonywaniu pompek dla prawdziwych siłaczy. Muzyka gra a wy pompujecie. Kto wytrzyma najdłużej niczym Robert Burneika otrzyma od nas wspaniałą nagrodę, jaką jest Puchar Strong Mana. Mamy nadzieję, że jecie dużo stejków i podołacie wyzwaniu.

OBOZOWE GRAFFITI – a może masz w sobie nutkę artysty i chciałbyś spróbować swoich sił w miejskiej sztuce Graffiti. Na specjalnie przygotowanych do tego WALL-ach będziecie mieli okazję namalować własne prace.

MAM TALENT– pokażecie nam jakie macie talenty. Mogą one być zarówno wrodzone jak i nabyte. Nawet te najbardziej odjechane są mile widziane. Każdy będzie mógł zaprezentować to w czym jest naprawdę dobry.

XBOX CHALLENGE – wszyscy będziecie mogli się sprawdzić podczas zawodów w świecie wirtualnej rzeczywistości. Będziecie Pro Skaterem i zmierzycie się podczas prawdziwych zawodów na parku, streecie czy rampie z takimi zawodnikami jak Tony Hawk, Rodney Mullen czy Rob Dyrdek!

LETNIE KINO – zapraszamy Was do wspólnego przeżywania filmowych emocji podczas letnich seansów Kina Pod Gwiazdami. Zapewnimy Wam miłą atmosferę i różnorodne propozycje filmowe, tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.

MORSKIE OPOWIEŚCI – śpiewanie szant i piosenek żeglarskich urozmaici nasze wieczory. Każdy będzie mógł się poczuć jak prawdziwy Pirat w tawernie… ARrrrr

LOŻA SZYDERCÓW – czyli nasze obozowe Karaoke, bo „śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi…”. Najważniejsza jest dobra zabawa w doborowym towarzystwie.

BINGO – jest to nasz flagowy produkt. Gra w Bingo za każdym razem przynosi wiele emocji. Wszyscy obozowicze z zapartym tchem śledzą losowane numery. Każdy czeka aż wreszcie jego numer zostanie wybrany, co wiąże się z wygraną. Dzięki wsparciu firmy Kosmos Sklep mamy do wygrania m.in. plecaki, T-shirty, czapki firmy Burton i wiele innych nagród. Jest to wielki wór prezentów a wy możecie się poczuć jakby Mikołaj przybył już w Lipcu!

SNAJPER – każdy z Was będzie miał okazję sprawdzić swoją celność podczas zawodów strzeleckich. Do wyznaczonego celu będziecie strzelać z replik broni, takich jak Karabiny G36, AK47, G3 oraz repliki pistoletów jak Glock czy Walther P99. Dysponujemy również wiatórką – Rewolwerem typu Crosman 4.5 mm.

SNOWSAND GIFT – jak co roku przygotowujemy pamiątkowe prezenty od naszej firmy specjalnie dla Was! Co roku jest to coś innego, np. Czapki, Kominy, T-shirty, Ręczniki a nawet Pendrive z zdjęciami. Nasi stali klienci mają już niezłą kolekcję, więc nie czekaj i dołącz do nas!

BEACH PARTY – specjalnie dla was zagra Dj Godftaher, artysta polskich klubów muzycznych. Impreza, zależna od warunków pogodowych, odbędzie się bezpośrednio na plaży w stylu hawajskim.

KICZ PARTY – jest to temat związany z brokatem, cekinami, kolorowymi perukami i wszystkimi innymi elementami ubioru, które na co dzień raczej nie spotykają się z przychylnymi spojrzeniami. Jest to zatem świetna okazja do tego, aby chociaż raz ubrać to, co może nie pasuje do ciebie, co może nie jest modne i nie wpisuje się w obecne kanony mody, ale jest zabawne i przysporzy wiele śmiechu.

HERO PARTY – każdy zawsze chciał zostać Superbohaterem! Więc nadarzyła się ku temu okazja! Nasza impreza tematyczna pozwoli Wam wejść do świata największych herosów, ale pamiętajcie z „wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność”.

FESTIWAL KOLORÓW – to kolorowe i radosne wydarzenie w formie flash mob, gdzie w tym samym miejscu i tym samym czasie przy odpowiednio dobranej muzyce, wszyscy razem wyrzucamy w powietrze kolorowy puder!

FACEBOOK – czyli codzienna foto relacja na naszym SNOWSAD-owym Facebooku. Będziemy się starali na bieżąco informować waszych rodziców, znajomych jak wyglądają dni na naszym obozie.

MECZ FINAŁOWY – KADRA VS OBOZOWICZE – to właśnie Wasz zespół zadecyduje w jakiej dyscyplinie sportowej będziecie chcieli utrzeć nosa naszej Kadrze!

CHILL ZONE – jest to strefa w której każdy będzie mógł odpocząć oraz się zrelaksować. Na pewno pomogą w tym: nasze firmowe leżaki, hamaki i relaksacyjna muzyka na łonie natury.

SIATKÓWKA PLAŻOWA – jeśli marzysz o karierze siatkarza to z ogromną przyjemnością zapraszamy na nasz obóz, gdzie pomożemy rozwijać Twoje umiejętności. Poprawimy technikę zagrywki, przyjęcia i ataku.

PANIERKA – podczas której uczestnicy po zanurzeniu się w wodzie będą turlać się po plaży tworząc na ciałach „piaskową panierkę”. Najlepsza „panierka” zostanie nagrodzona.

ROAD TRIP – w naszym programie znajdzie się również miejsce na wycieczkę. Obieramy kurs na…

* Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu w przypadku nie uzbierania minimum osób.

* Znizka dla naszych stałych klientów lub rodzeństw w wysokości 50 zł. Zniżki się nie kumulują.