SWIM CAMP

SWIM CAMP – 2K24                                                                                                                                        ZAPISZ SIĘ!

Termin: 01 – 13.07.2024
Miejsce: OKW HOTEL KORONA W MIKOSZEWIE 

Cena: 2800 pln

W PROGRAMIE

Obóz pływacki jest przeznaczony dla osób, które kochają wodę i pragną być jak Michael Phelps czy Otylia Jędrzejczak.
Dzięki wykwalifikowanej Kadrze Trenerów oraz instruktorów pływania, każdy jest w stanie nauczyć się pływać i doskonalić swoją technikę.

Na codzień nauczyamy, doskonalimy oraz prowadzimy treningi pływackie na terenie Śląska w Szkole Pływania HONU.

Oprócz nauki i doskonalenia pływania, uczestnicy będą trenowali pod okiem najlepszych Trenerów ze Śląska.
Każdy się nauczy prawidłowych technik pływackich, poprawi swoją kondycję i wytrzymałość a co za tym idzie polepszy wyniki.

Treningi odbywają się po 2 godziny lekcyjne codziennie, na BASENIE STEGNA FALA także każdy „zawodnik” na pewno zdoła osiągnąć zamierzone cele.
Zajęcia na Lądzie – wspomagamy się również specjalistycznymi ćwiczeniami ukierunkowanymi na trening pływacki. Stosujemy ogólnorozwojową gimnastykę nastawioną na rozgrzewkę, stretching oraz zabawy ruchowe.

BALONOWA SIATKÓWKA – letnie temperatury to znakomita okazja by urządzić bitwę na balony z wodą. Mokra batalia stała się już tradycją wakacyjną. Nasi uczestnicy w zespołach będą zdobywali punkty przerzucając balony z wodą na stronę przeciwnika. Wygrywa drużyna, której balon nie pęknie.

SNOWSAND GIFT – jak co roku przygotowujemy pamiątkowe prezenty od naszej firmy specjalnie dla Was! Co roku jest to coś innego, np. Czapki, Kominy, T-shirty, Ręczniki a nawet Pendrive z zdjęciami. Nasi stali klienci mają już niezłą kolekcję, więc nie czekaj i dołącz do nas!

PLAŻOWY LANS – szalona sesja fotograficzna w wakacyjnym klimacie, po której każdy otrzyma pamiątkową sweet focie. Plaża znajduje się 50 m od naszego ośrodka. Na plaży oprócz wylegiwania się na słońcu będzie można skorzystać z kąpieli na strzeżonej plaży.

SKIMBOARD – jest to sport, który polega na ślizganiu się po wodzie. Tylko tyle? Niestety nie…, bo nie jest to tak proste do końca, jak się nam wydaje na pierwszy rzut oka. Możemy uważać, że skimboard jest podobny do surfingu, jednak to tylko złudzenie. Podstawową różnicą jest rozpoczęcie zabawy już na plaży, a nie w wodzie. Osoba, która chce wejść w ślizg, trzyma deskę w rękach, a kiedy nadchodzi fala, biegnie w jej stronę i równocześnie rzuca deskę na mokry piasek i wskakuje na nią.

PANIERKA – podczas której uczestnicy po zanurzeniu się w wodzie będą turlać się po plaży tworząc na ciałach „piaskową panierkę”. Najlepsza „panierka” zostanie nagrodzona.

SIATKÓWKA PLAŻOWA – jeśli marzysz o karierze siatkarza to z ogromną przyjemnością zapraszamy na nasz obóz, gdzie pomożemy rozwijać Twoje umiejętności. Poprawimy technikę zagrywki, przyjęcia i ataku.

BEACH PARTY – specjalnie dla was zagra Dj Godftaher, artysta polskich klubów muzycznych. Impreza, zależna od warunków pogodowych, odbędzie się bezpośrednio na plaży w stylu hawajskim.

HERO PARTY – każdy zawsze chciał zostać Superbohaterem! Więc nadarzyła się ku temu okazja! Nasza impreza tematyczna pozwoli Wam wejść do świata największych herosów, ale pamiętajcie z „wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność”.

KICZ PARTY – jest to temat związany z brokatem, cekinami, kolorowymi perukami i wszystkimi innymi elementami ubioru, które na co dzień raczej nie spotykają się z przychylnymi spojrzeniami. Jest to zatem świetna okazja do tego, aby chociaż raz ubrać to, co może nie pasuje do ciebie, co może nie jest modne i nie wpisuje się w obecne kanony mody, ale jest zabawne i przysporzy wiele śmiechu.

FESTIWAL KOLORÓW – to kolorowe i radosne wydarzenie w formie flash mob, gdzie w tym samym miejscu i tym samym czasie przy odpowiednio dobranej muzyce, wszyscy razem wyrzucamy w powietrze kolorowy puder!

FACEBOOK – czyli codzienna foto relacja na naszym SNOWSAD-owym Facebooku. Będziemy się starali na bieżąco informować waszych rodziców, znajomych jak wyglądają dni na naszym obozie.

CHILL ZONE – jest to strefa w której każdy będzie mógł odpocząć oraz się zrelaksować. Na pewno pomogą w tym: nasze firmowe leżaki, hamaki i relaksacyjna muzyka na łonie natury Tutaj wpisz swój tekst…

MECZ FINAŁOWY – KADRA VS OBOZOWICZE – to właśnie Wasz zespół zadecyduje w jakiej dyscyplinie sportowej będziecie chcieli utrzeć nosa naszej Kadrze! A może w zmierzymy się w pływaniu?

MAM TALENT – pokażecie nam jakie macie talenty. Mogą one być zarówno wrodzone jak i nabyte. Nawet te najbardziej odjechane są mile widziane. Każdy będzie mógł zaprezentować to w czym jest naprawdę dobry. Możecie zaprezentować np. swój układ taneczny.

SNAJPER – każdy z Was będzie miał okazję sprawdzić swoją celność podczas zawodów strzeleckich. Do wyznaczonego celu będziecie strzelać z replik broni, takich jak Karabiny G36, AK47, G3 oraz repliki pistoletów jak Glock czy Walther P99. Dysponujemy również wiatórką – Rewolwerem typu Crosman 4.5 mm.

XBOX CHALLENGE – wszyscy będziecie mogli się sprawdzić podczas zawodów w świecie wirtualnej rzeczywistości. Wcielicie się w rolę najlepszych tancerzy aby rywalizować z innymi uczestnikami w tanecznym turnieju JUST DANCE.

LOŻA SZYDERCÓW – czyli nasze obozowe Karaoke, bo „śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi…”. Najważniejsza jest dobra zabawa w doborowym towarzystwie.

LETNIE KINO – zapraszamy Was do wspólnego przeżywania filmowych emocji podczas letnich seansów Kina Pod Gwiazdami. Zapewnimy Wam miłą atmosferę i różnorodne propozycje filmowe, tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.

MORSKIE OPOWIEŚCI – śpiewanie szant i piosenek żeglarskich urozmaici nasze wieczory. Każdy będzie mógł się poczuć jak prawdziwy Pirat w tawernie… ARrrrr

BINGO – jest to nasz flagowy produkt. Gra w Bingo za każdym razem przynosi wiele emocji. Wszyscy obozowicze z zapartym tchem śledzą losowane numery. Każdy czeka aż wreszcie jego numer zostanie wybrany, co wiąże się z wygraną. Dzięki wsparciu firmy Kosmos Sklep mamy do wygrania m.in. plecaki, T-shirty, czapki firmy Burton i wiele innych nagród. Jest to wielki wór prezentów a wy możecie się poczuć jakby Mikołaj przybył już w Lipcu!

SNOWSAND GIFT – jak co roku przygotowujemy pamiątkowe prezenty od naszej firmy specjalnie dla Was! Co roku jest to coś innego, np. Czapki, Kominy, T-shirty, Ręczniki a nawet Pendrive z zdjęciami. Nasi stali klienci mają już niezłą kolekcję, więc nie czekaj i dołącz do nas!

ROAD TRIP – w naszym programie znajdzie się również miejsce na wycieczkę. Dokąd? Do PARKU PRZYGÓD!

THE END – obóz dobiega końca a my mamy w zwyczaju przy ognisku smażyć kiełbaski i podsumować cały wyjazd. Zawsze miło wspominamy miniony czas, który zostanie w naszych sercach na długo po obozie.

Cena zawiera:
• 12 noclegów w pokojach 3,4,5,6 osobowych
• wyżywienie 3x dziennie + podwieczorek
• dojazd autokarem klasy LUX
• ubezpieczenie NNW i KL
• realizację programu obozu
• opiekę wychowawców i instruktorów
• opłatę klimatyczną
• wycieczkę

* Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu w przypadku nie uzbierania minimum osób.

* Znizka dla naszych stałych klientów lub rodzeństw w wysokości 50 zł. Zniżki się nie kumulują.