SNOW CAMP Vol 1

SNOW CAMP 2K23 VOL. 1                                                                                                               ZAPISZ SIĘ!
Termin: 28.01 – 03.02. 2024
Miejsce: Biały Dunajec – https://www.dw-halina.pl/

CENA: 1799 pln

SKIPASS 500 pln – 5 dniowy (Płatność gotówką w dniu wyjazdu)

  • zniżka dla stałych klientów 50 pln

W PROGRAMIE

Zajęcia na stoku będą prowadzone przez profesjonalną kadrę Instruktorów i Trenerów. Szkolimy na podstawie programów nauczania SITN i SITS. (Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa oraz Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu).
Zajęcia odbywają się codziennie po 3-4 godziny na stoku. (W przypadku złej pogody przewidujemy inne atrakcje)

Uczestników obozu dzielimy na grupy pod względem umiejętności, wyróżniamy następujące poziomy:

  • Początkujący, przeznaczony dla osób, które pierwszy raz w życiu zaczynają przygodę z nartami lub snowboardem (istnieje możliwość wypożyczenia całego sprzętu na miejscu w cenie ok 30-50 zł za dobę)
  • Średnio – Zaawansowany, w tej grupie znajdują się osoby, które miały już styczność ze sportami zimowymi i znają podstawy oraz potrafią wykonać skręt ślizgowy
  • Zaawansowana – są to uczestnicy którzy wykazują się znacznym poziomem, potrafi jeździć skrętem ciętym, interesują się jazdą agresywną np.na slalomie lub funcarvingową czy freestylową
  • POZIOM SITS – osoby, chętne do odbycia dodatkowego szkolenia i podwyższenia swoich kwalifikacji.

 

                                                             STOKI Mamy już sprawdzone przez nas stoki narciarckie. Będziemy jeździli na wyciągu OLCZAŃ-SKI.W skład którego wchodzi kompleks 4 wyciągów narciarskich umiejscowionych w centrum Bukowiny Tatrzańskiej, w skład którego wchodzą 3 wyciągi orczykowe oraz kolej krzesełkowa.

Na koniec wisienka na torcie a mianowicie KOTELNICA BIAŁCZAŃSKA. Ośrodek jest największą stacją narciarską położoną na Podhalu. Kotelnica posiada świetną lokalizację, w samym sercu Białki Tatrzańskiej. Dysponuje 14 kilometrami tras o różnym stopniu trudności, od tych łagodnie nachylonych aż po trasy posiadające homologację Międzynarodowej Federacji Narciarskiej FIS. Znajduje się również snowpark – Pitares Park o którym przeczytacie poniżej.

SNOWPARK 

Burton PIRATES PARK znajduje się w stacji narciarskiej Kotelnica Białczańska mieści się obok trasy nr 5 i ma długość 300m. Obiekt ten jest jednym z największych tego typu w kraju i mieści się w nim wiele przeszkód tzw. jibowych typu; boksy i poręcze, oraz różnego rodzaju skocznie.

W snowparku organizowanych jest wiele wydarzeń sportowych zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów jazdy freestyle-owej. Snowpark zaprojektowany jest dla początkujących oraz zawansowanych użytkowników, aby bezpiecznie z niego korzystać należy pamiętać o kasku oraz ochraniaczach. Obok snowparku mieści się orczyk a trasa parku jest oświetlona.

ZAWODY – SLALOM & FREESTYLE

Kolejnym naszym atutem są organizowane zawody. Freestyle challenge to zawody dla osób chętnych. Oceniamy przejazdy zarówno w Slopestylu jak i na hopkach tzw. Big Air. Każdy będzie mógł zaprezentować swoje umiejętności na specjalnie przygotowanym snow parku.

W ostatnim dniu nasi kursanci wezmą udział w Slalomie, który zostanie ustawiony na podstawie umiejętności naszych raiderów. Podczas jazdy na tyczkach zostaniecie podzieleni na grupy pod względem umiejętności, tak aby każdy miał szanse pokazać czego się nauczył podczas obozu.

Dla zwycięzców przygotowaliśmy atrakcyjne NAGRODY!

XBOX CHALLENGE – wszyscy będziecie mogli się sprawdzić podczas zawodów w świecie wirtualnej rzeczywistości. Pościgamy się na nartach w slalomie oraz trochę potańczymy.

BRING SULLY UP – są to hardkorowe zawody w wykonywaniu pompek dla prawdziwych siłaczy. Muzyka gra a wy pompujecie. Kto wytrzyma najdłużej niczym Robert Burneika otrzyma od nas wspaniałą nagrodę, jaką jest Puchar Strong Mana. Mamy nadzieję, że jecie dużo stejków i podołacie wyzwaniu.

MAM TALENT– pokażecie nam jakie macie talenty. Mogą one być zarówno wrodzone jak i nabyte. Nawet te najbardziej odjechane są mile widziane. Każdy będzie mógł zaprezentować to w czym jest naprawdę dobry.

BINGO – jest to nasz flagowy produkt. Gra w Bingo za każdym razem przynosi wiele emocji. Wszyscy obozowicze z zapartym tchem śledzą losowane numery. Każdy czeka aż wreszcie jego numer zostanie wybrany, co wiąże się z wygraną. Dzięki wsparciu firmy Kosmos Sklep mamy do wygrania m.in. plecaki, T-shirty, czapki firmy Burton i wiele innych nagród. Jest to wielki wór prezentów a główną nagrodą będą nowe NARTY lub SNOWBOARD!

ZIMOWE KINO – zapraszamy Was do wspólnego przeżywania filmowych emocji podczas zimowych seansów. Zapewnimy Wam miłą atmosferę i różnorodne propozycje filmowe, tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.

LOŻA SZYDERCÓW – czyli nasze obozowe Karaoke, bo „śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi…”. Najważniejsza jest dobra zabawa w doborowym towarzystwie.

HERO PARTY – każdy zawsze chciał zostać Superbohaterem! Więc nadarzyła się ku temu okazja! Nasza impreza tematyczna pozwoli Wam wejść do świata największych herosów, ale pamiętajcie z „wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność”.

SNOWSAND GIFT – jak co roku przygotowujemy pamiątkowe prezenty od naszej firmy specjalnie dla Was! Co roku jest to coś innego, np. Czapki, Kominy, T-shirty, Ręczniki a nawet Pendrive z zdjęciami. Nasi stali klienci mają już niezłą kolekcję, więc nie czekaj i dołącz do nas!

KICZ PARTY – jest to temat związany z brokatem, cekinami, kolorowymi perukami i wszystkimi innymi elementami ubioru, które na co dzień raczej nie spotykają się z przychylnymi spojrzeniami. Jest to zatem świetna okazja do tego, aby chociaż raz ubrać to, co może nie pasuje do ciebie, co może nie jest modne i nie wpisuje się w obecne kanony mody, ale jest zabawne i przysporzy wiele śmiechu.

ROAD TRIP – w naszym programie znajdzie się również miejsce na wycieczkę -> https://www.goracypotok.pl/

FACEBOOK – czyli codzienna foto relacja na naszym SNOWSAD-owym Facebooku. Będziemy się starali na bieżąco informować waszych rodziców, znajomych jak wyglądają dni na naszym obozie.

THE END – obóz dobiega końca a my mamy w zwyczaju przy ognisku smażyć kiełbaski i podsumować cały wyjazd. Zawsze miło wspominamy miniony czas, który zostanie w naszych sercach na długo po obozie.