SUMMER CAMP

SUMMER CAMP 2K24                                                                                                                                    ZAPISZ SIĘ!

(-13 lat / +13 lat)

Termin: 01 – 13.07.2024
Miejsce: OKW HOTEL KORONA W MIKOSZEWIE

Cena: 2750 pln

W PROGRAMIE

Stworzyliśmy dwie grupy: -13 lat i 13+

Wypoczynek połączony jest z zabawą na świeżym powietrzu, plażowaniem oraz kąpielami w morzu.

Summer Camp jest grupą rekreacyjną, Multisportową, która stanowi rodzaj czynnego odpoczynku i jest jednocześnie rozrywką; zwiększa aktywność obozowiczów w czasie wolnym od szkoły i codziennych obowiązków. Rozwija zainteresowania i wzbogaca osobowość, rozładowując napięcie.

Zależy nam na tym, aby zainspirować dzieci i młodzież do aktywnego wypoczynku, a tym samym poznaniu nowych osób o wspólnych pasjach.

W tym wypadku magia podróżowania miesza się z uprawianiem sportu. Wcale nie musisz ograniczać się tylko do jednej aktywności, na naszym obozie możesz spróbować wielu atrakcji i samemu wybrać co kręci Cię najbardziej!

W przypadku nie sprzyjającej pogody mamy dla was przygotowany dodatkowy program zajęć, więc deszcz nam nie straszny.

FESTIWAL KOLORÓW – to kolorowe i radosne wydarzenie w formie flash mob, gdzie w tym samym miejscu i tym samym czasie przy odpowiednio dobranej muzyce, wszyscy razem wyrzucamy w powietrze kolorowy puder!

BALONOWA SIATKÓWKA – letnie temperatury to znakomita okazja by urządzić bitwę na balony z wodą. Mokra batalia stała się już tradycją wakacyjną. Nasi uczestnicy w zespołach będą zdobywali punkty przerzucając balony z wodą na stronę przeciwnika. Wygrywa drużyna, której balon nie pęknie.

PLAŻOWY LANS – szalona sesja fotograficzna w wakacyjnym klimacie, po której każdy otrzyma pamiątkową sweet focie. Plaża znajduje się 50 m od naszego ośrodka. Na plaży oprócz wylegiwania się na słońcu będzie można skorzystać z kąpieli na strzeżonej plaży.

BEACH PARTY – specjalnie dla was zagra Dj Godftaher, artysta polskich klubów muzycznych. Impreza, zależna od warunków pogodowych, odbędzie się na piasku.

NERF BATLLE – Zabawy z wyrzutniami NERF nie tylko poprawiają refleks, koordynację ręka-oko czy zachęcają do ruchu na świeżym powietrzu (i nie tylko) ale także zacieśniają przyjaźnie, uczą strategicznego myślenia, pomagają rozwijać wyobraźnię, a nawet zdolności manualne. Wystarczy odrobina kreatywności.

PANIERKA – podczas której uczestnicy po zanurzeniu się w wodzie będą turlać się po plaży tworząc na ciałach „piaskową panierkę”. Najlepsza „panierka” zostanie nagrodzona.

LETNIE KINO – zapraszamy Was do wspólnego przeżywania filmowych emocji podczas letnich seansów Kina Pod Gwiazdami. Zapewnimy Wam miłą atmosferę i różnorodne propozycje filmowe, tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.

MAM TALENT – pokażecie nam jakie macie talenty. Mogą one być zarówno wrodzone jak i nabyte. Nawet te najbardziej odjechane są mile widziane. Każdy będzie mógł zaprezentować to w czym jest naprawdę dobry.

MORSKIE OPOWIEŚCI – śpiewanie szant i piosenek żeglarskich urozmaici nasze wieczory. Każdy będzie mógł się poczuć jak prawdziwy Pirat w tawernie… ARrrrr

LOŻA SZYDERCÓW – czyli nasze obozowe Karaoke, bo „śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi…”. Najważniejsza jest dobra zabawa w doborowym towarzystwie.

CHILL ZONE – jest to strefa w której każdy będzie mógł odpocząć oraz się zrelaksować. Na pewno pomogą w tym: nasze firmowe leżaki, hamaki i relaksacyjna muzyka na łonie natury.

BINGO – jest to nasz flagowy produkt. Gra w Bingo za każdym razem przynosi wiele emocji. Wszyscy obozowicze z zapartym tchem śledzą losowane numery. Każdy czeka aż wreszcie jego numer zostanie wybrany, co wiąże się z wygraną. Dzięki wsparciu firmy Kosmos Sklep mamy do wygrania m.in. plecaki, T-shirty, czapki firmy Burton i wiele innych nagród. Jest to wielki wór prezentów a wy możecie się poczuć jakby Mikołaj przybył już w Lipcu!

KICZ PARTY – jest to temat związany z brokatem, cekinami, kolorowymi perukami i wszystkimi innymi elementami ubioru, które na co dzień raczej nie spotykają się z przychylnymi spojrzeniami. Jest to zatem świetna okazja do tego, aby chociaż raz ubrać to, co może nie pasuje do ciebie, co może nie jest modne i nie wpisuje się w obecne kanony mody, ale jest zabawne i przysporzy wiele śmiechu.

XBOX CHALLENGE – wszyscy będziecie mogli się sprawdzić podczas turnieju w świecie wirtualnej rzeczywistości. Wcielicie się w rolę wojownika aby pokonać innych i wygrać Turniej TEKKEN.

ROAD TRIP – w naszym programie znajdzie się również miejsce na wycieczkę. Dokąd? Do PARKU PRZYGÓD!

SNAJPER – każdy z Was będzie miał okazję sprawdzić swoją celność podczas zawodów strzeleckich. Do wyznaczonego celu będziecie strzelać z replik broni, takich jak Karabiny G36, AK47, G3 oraz repliki pistoletów jak Glock czy Walther P99. Dysponujemy również wiatórką – Rewolwerem typu Crosman 4.5 mm.

SNOWSAND GIFT – jak co roku przygotowujemy pamiątkowe prezenty od naszej firmy specjalnie dla Was! Co roku jest to coś innego, np. Czapki, Kominy, T-shirty, Ręczniki a nawet Pendrive z zdjęciami. Nasi stali klienci mają już niezłą kolekcję, więc nie czekaj i dołącz do nas!

SELFIE – jak sama nazwa wskazuje będziecie wykonywać różnego rodzaju zdjęcia, a potrzebny do tego będzie tylko twój smart-fon. Mówi się, że dobry dziennikarz potrafi znaleźć temat na ulicy. Tak samo fotograf powinien umieć dostrzec w otaczającym go świecie niezwykłe, niewidoczne na co dzień kadry. Rozejrzyj się i poszukaj geometrycznych kadrów, struktur, pięknych wzorów. Nie bój się podejść blisko, aby sfotografować detale. To zarazem świetne ćwiczenie na szukanie fotograficznych tematów. Uważaj: patrzenie na świat w ten sposób może uzależnić, ale jakże przyjemne jest to uzależnienie!

BRING SULLY UP – są to hardkorowe zawody w wykonywaniu pompek dla prawdziwych siłaczy. Muzyka gra a wy pompujecie. Kto wytrzyma najdłużej niczym Robert Burneika otrzyma od nas wspaniałą nagrodę, jaką jest Puchar Strong Mana. Mamy nadzieję, że jecie dużo stejków i podołacie wyzwaniu.

SKIMBOARD – jest to sport, który polega na ślizganiu się po wodzie. Tylko tyle? Niestety nie…, bo nie jest to tak proste do końca, jak się nam wydaje na pierwszy rzut oka. Możemy uważać, że skimboard jest podobny do surfingu, jednak to tylko złudzenie. Podstawową różnicą jest rozpoczęcie zabawy już na plaży, a nie w wodzie. Osoba, która chce wejść w ślizg, trzyma deskę w rękach, a kiedy nadchodzi fala, biegnie w jej stronę i równocześnie rzuca deskę na mokry piasek i wskakuje na nią.

SIATKÓWKA PLAŻOWA – jeśli marzysz o karierze siatkarza to z ogromną przyjemnością zapraszamy na nasz obóz, gdzie pomożemy rozwijać Twoje umiejętności. Poprawimy technikę zagrywki, przyjęcia i ataku.

MECZ FINAŁOWY – KADRA VS OBOZOWICZE – to właśnie Wasz zespół zadecyduje w jakiej dyscyplinie sportowej będziecie chcieli utrzeć nosa naszej Kadrze!

THE END – obóz dobiega końca a my mamy w zwyczaju przy ognisku smażyć kiełbaski i podsumować cały wyjazd. Zawsze miło wspominamy miniony czas, który zostanie w naszych sercach na długo po obozie.

* Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu w przypadku nie uzbierania minimum osób.

* Znizka dla naszych stałych klientów lub rodzeństw w wysokości 50 zł. Zniżki się nie kumulują.