Numer konta OBÓZ ZIMA: 74 1050 1588 1000 0091 4309 2477

TERMIN: 30.06 - 13.07.2018 / 14 DNI !
MIEJSCE: OW PIONIER, ul. Słoneczna 13, 72 - 421 Łukęcin

CENA: 1599 pln

* w przypadku gdy grupa nie będzie liczyła co najmniej 5 osób nie zostanie utworzona!

W programie:

 

Jeżeli masz zajawkę na deskę, rolki, bmxa czy hulajkę to dobrzetrafiłeś/aś SKATE CAMP to obóz własnie dla ciebie!


Jest przeznaczony dla miłośników sportów ekstrymalnych, którzy mogą w pełni koszystać z profesjonalnych skateparków, składającego się z takich przeszkód jak: mini rampa z bankiem, quater pipe, funbox z grindboxem, podjazdów i poręczy do grindów.
Natomiast drugi znajduję się w pobliskiej miejscowości Koszlainie, który posiada następujące przeszkody quater z london gapem, rurą w dół i murkiem, london gap piramidka z murkiem prostym, funbox z murkiem i rurką w dół, funbox   z murkiem łamanym wysokim i prostym, 3 schody do grindów, manual box, raile, kicker, 6 schodów z murkami oraz dwa quatery a pomiędzy nimi mini quater a to wszystko na czerwonej nawierzchni dostosowanej dla każdego skatera.

Oprócz tego, że codziennie poświęcamy czas na opanowywanie nowych tricków mamy w planie również malowanie Graffiti na specjalnie przygotowanych wallach oraz codzienny chill na plaży połączony ze ślizganiem na skimboardzie.


Będziemy brali udział w konkursach typu BEST TRICK oraz BIG JUMP a do wygrania są cenne NAGRODY firmy Burton.

 

W przypadku nie sprzyjającej pogody mamy dla was przygotowany dodatkowy program zajęć, więc deszcz nam nie straszny. Na terenie ośrodka znajduję się duża sala gimnastyczna, która również jest do naszej dyspozycji.

 

Organizujemy dyskoteki z dj, karaoke, konkursy z nagrodami, zajęcia plastyczno - artystyczne, gry planszowe oraz terenowe.

 

Tradycją jest, że na każdym obozie mamy ognisko z kiełbaskami, tematyczne wieczory takie jak: "mam talent", "wybór miss i mistera kolonii", "familiadę", bingo, kalambury, turniej w xboxa, "jaka to melodia" oraz "kicz party".


W programie przewidujemy również wycieczkę.
Poza zwiedzaniem tej nadmorskiej miejscowości wybierzemy się do Aqua Parku, gdzie pod okiem instruktorów pływania spędzimy miło czas.


Gwarantujemy niezapomniane chwile z wykwalifikowaną i doświadczoną kadrą.

Cena zawiera:

  • 13 noclegów w pokojach 3,4,5,6 osobowych

  • wyżywienie 3x dziennie + podwieczorek

  • dojazd autokarem klasy LUX

  • ubezpieczenie NNW i KL

  • realizację programu obozu

  • opiekę wychowawców i instruktorów

  • opłatę klimatyczną

  • wycieczkę
Copyright Sportler & HONU