FOTO CAMP

FOTO CAMP – 2K24                                                                                                                                 ZAPISZ SIĘ!

Termin: 01 – 13.07.2024
Miejsce: OKW HOTEL KORONA W MIKOSZEWIE

Cena: 2750 pln

W PROGRAMIE

Aparat sam nie zrobi zdjęcia, możesz to zrobić tylko Ty.

Obrazy, zdjęcia, filmy i grafiki stają się jednym z najważniejszych nośników treści.
Dlatego o fotografii warto wiedzieć więcej niż przeciętny użytkownik aparatu.
My pokażemy Ci jak skomponować obraz fotograficzny, wykorzystać światło w budowaniu nastroju i plastyki obrazu.

Ekspozycja, przysłona i czas naświetlania przestaną być tajemnicą, a staną się przepustką do najdoskonalszych kadrów.
Chcesz wiedzieć jak zrobić dobrze przygotowany materiał fotograficzny i filmowy, który z pewnością przyda Ci się
w społecznościowym social media – musisz wybrać się z nami na ten pełen pasji i wyzwań obóz.

Ten kurs jest dla Ciebie!

 • Chcesz robić ładne zdjęcia?
 • Chcesz się dowiedzieć, co zrobić, aby zdjęcie się podobało?
 • Chcesz dowiedzieć się jak skomponować ciekawy materiał filmowy?
 • Szukasz pomysłu, jak ciekawie ująć temat?
 • Chcesz się dowiedzieć jakiego sprzętu użyć do filmowania by uzyskać określony rezultat ujęć  ?
 • denerwują Cię za ciemne, za jasne, nieostre zdjęcia, które wrzucają Twoi znajomi?
 • Uważasz, że Twoje zdjęcia są nudne?
 • Nieważne, czym fotografujesz – telefonem czy kompaktem, lustrzanką. Ta wiedza jest uniwersalna i przyda się każdemu fotoamatorowi.

Warsztaty fotograficzne

 • ABC Fotografii i Filmowania lustrzanką – zrealizujemy własną produkcję filmu obozowego, nauczysz się jak posługiwać się lustrzanką tak by materiał wyjściowy był jak najmniej dziełem przypadku, a umyślnym zastosowaniem wszelkich parametrów i rozwiązań technicznych.
 • Street Photo – jak uchwycić wydarzenia na gwarnej ulicy, pracować szybko i nie ingerować w zaistniałe sytuacje, a przy tym uszanować prywatność innych?
 • Rysowanie światłem – wieczorny plener na plaży – fotografowanie mozaik i wzorów świetlnych oraz słów pisanych ruchem i światłem.
 • Time Lapse – to niezwykle popularna technika, łącząca fotografię z filmem. Wielu fotografów uważa, że przygotowanie filmu poklatkowego jest bardzo trudne i że pochłonie mnóstwo czasu. My przedstawimy podstawy tej techniki i pokazać, że naprawdę warto spróbować.
 • Fotografia portretowa i plenerowa – reportaże, fotografia przyrodnicza oraz pejzażowa niezależnie od pogody, czyli jak pracować w trudnych warunkach.
 • Ach te parametry! – dobór przesłony, czasu naświetlania, ISO, balansu bieli, trybów pomiaru światła, ostrości i wielu innych.
 • Studio fotograficzne – jak pracować w studio i nie zwariować? Lekcja posługiwania się tłem, wykorzystania lamp studyjnych i komunikacja z modelem.
 • Cyfrowa obróbka zdjęć – nauka korekcji balansu bieli, korekta ekspozycji zdjęcia oraz poprawianie plastyczności fotografii. usuwanie szumu, kadrowanie, prostowanie fotografii.
 • Montaż filmowy – podstawy montażu filmowego, wykorzystanie dodatków i efektów filmowych we własnym zrealizowanym materiale
 • Podsumowanie – prezentacje multimedialne – szczegółowe omawianie portfolio uczestników, selekcja zdjęć oraz wskazówki rozwoju.
 • Wielki finał – finałowa prezentacja wybranych zdjęć i portretów uczestników obozów jaki i premiera filmu obozowego podczas uroczystego zakończenia turnusu.

FESTIWAL KOLORÓW – to kolorowe i radosne wydarzenie w formie flash mob, gdzie w tym samym miejscu i tym samym czasie przy odpowiednio dobranej muzyce, wszyscy razem wyrzucamy w powietrze kolorowy puder!

BALONOWA SIATKÓWKA – letnie temperatury to znakomita okazja by urządzić bitwę na balony z wodą. Mokra batalia stała się już tradycją wakacyjną. Nasi uczestnicy w zespołach będą zdobywali punkty przerzucając balony z wodą na stronę przeciwnika. Wygrywa drużyna, której balon nie pęknie.

PLAŻOWY LANS – szalona sesja fotograficzna w wakacyjnym klimacie, po której każdy otrzyma pamiątkową sweet focie. Plaża znajduje się 50 m od naszego ośrodka. Na plaży oprócz wylegiwania się na słońcu będzie można skorzystać z kąpieli na strzeżonej plaży.

BEACH PARTY – specjalnie dla was zagra Dj Godftaher, artysta polskich klubów muzycznych. Impreza, zależna od warunków pogodowych, odbędzie się bezpośrednio na plaży w stylu hawajskim.

PANIERKA – podczas której uczestnicy po zanurzeniu się w wodzie będą turlać się po plaży tworząc na ciałach „piaskową panierkę”. Najlepsza „panierka” zostanie nagrodzona.

LETNIE KINO – zapraszamy Was do wspólnego przeżywania filmowych emocji podczas letnich seansów Kina Pod Gwiazdami. Zapewnimy Wam miłą atmosferę i różnorodne propozycje filmowe, tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.

MAM TALENT – pokażecie nam jakie macie talenty. Mogą one być zarówno wrodzone jak i nabyte. Nawet te najbardziej odjechane są mile widziane. Każdy będzie mógł zaprezentować to w czym jest naprawdę dobry.

MORSKIE OPOWIEŚCI – śpiewanie szant i piosenek żeglarskich urozmaici nasze wieczory. Każdy będzie mógł się poczuć jak prawdziwy Pirat w tawernie… ARrrrr

LOŻA SZYDERCÓW – czyli nasze obozowe Karaoke, bo „śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi…”. Najważniejsza jest dobra zabawa w doborowym towarzystwie.

CHILL ZONE – jest to strefa w której każdy będzie mógł odpocząć oraz się zrelaksować. Na pewno pomogą w tym: nasze firmowe leżaki, hamaki i relaksacyjna muzyka na łonie natury.

BINGO – jest to nasz flagowy produkt. Gra w Bingo za każdym razem przynosi wiele emocji. Wszyscy obozowicze z zapartym tchem śledzą losowane numery. Każdy czeka aż wreszcie jego numer zostanie wybrany, co wiąże się z wygraną. Dzięki wsparciu firmy Kosmos Sklep mamy do wygrania m.in. plecaki, T-shirty, czapki firmy Burton i wiele innych nagród. Jest to wielki wór prezentów a wy możecie się poczuć jakby Mikołaj przybył już w Lipcu!

KICZ PARTY – jest to temat związany z brokatem, cekinami, kolorowymi perukami i wszystkimi innymi elementami ubioru, które na co dzień raczej nie spotykają się z przychylnymi spojrzeniami. Jest to zatem świetna okazja do tego, aby chociaż raz ubrać to, co może nie pasuje do ciebie, co może nie jest modne i nie wpisuje się w obecne kanony mody, ale jest zabawne i przysporzy wiele śmiechu.

XBOX CHALLENGE – wszyscy będziecie mogli się sprawdzić podczas turnieju w świecie wirtualnej rzeczywistości. Wcielicie się w rolę wojownika aby pokonać innych i wygrać Turniej TEKKEN.

ROAD TRIP – w naszym programie znajdzie się również miejsce na wycieczkę. Dokąd? Do PARKU PRZYGÓD! 

SNAJPER – każdy z Was będzie miał okazję sprawdzić swoją celność podczas zawodów strzeleckich. Do wyznaczonego celu będziecie strzelać z replik broni, takich jak Karabiny G36, AK47, G3 oraz repliki pistoletów jak Glock czy Walther P99. Dysponujemy również wiatórką – Rewolwerem typu Crosman 4.5 mm.

SNOWSAND GIFT – jak co roku przygotowujemy pamiątkowe prezenty od naszej firmy specjalnie dla Was! Co roku jest to coś innego, np. Czapki, Kominy, T-shirty, Ręczniki a nawet Pendrive z zdjęciami. Nasi stali klienci mają już niezłą kolekcję, więc nie czekaj i dołącz do nas!

SKIMBOARD – jest to sport, który polega na ślizganiu się po wodzie. Tylko tyle? Niestety nie…, bo nie jest to tak proste do końca, jak się nam wydaje na pierwszy rzut oka. Możemy uważać, że skimboard jest podobny do surfingu, jednak to tylko złudzenie. Podstawową różnicą jest rozpoczęcie zabawy już na plaży, a nie w wodzie. Osoba, która chce wejść w ślizg, trzyma deskę w rękach, a kiedy nadchodzi fala, biegnie w jej stronę i równocześnie rzuca deskę na mokry piasek i wskakuje na nią.

SIATKÓWKA PLAŻOWA – jeśli marzysz o karierze siatkarza to z ogromną przyjemnością zapraszamy na nasz obóz, gdzie pomożemy rozwijać Twoje umiejętności. Poprawimy technikę zagrywki, przyjęcia i ataku.

THE END – obóz dobiega końca a my mamy w zwyczaju przy ognisku smażyć kiełbaski i podsumować cały wyjazd. Zawsze miło wspominamy miniony czas, który zostanie w naszych sercach na długo po obozie.