TERMIN: 13.07 - 26.07.2020 / 14 DNI !
MIEJSCE: OW SOLARIS - ul. Nadmorska 1, 78 -131 DŹWIRZYNO

CENA: 1849 pln

BRAK MIEJSC

Dźwirzyno znane jest z jednej z najpiękniejszych plaż na wybrzeżu i jednego z najczystszych morskich kąpielisk. Szeroka plaża - utworzona z drobniutkich, czystych i jasnych ziarenek piasku przechodzi w kierunku lądu w wysoki wał wydmowy, dochodzący do 16 m n.p.m. Wydmy porośnięte lasem sosnowym stanowią atrakcyjny element miejscowego krajobrazu.

Ośrodek Wczasowy "Solaris" położony jest na 4,6 ha ogrodzonego, zalesionego terenu przylegającego do wydmy nadmorskiej w sąsiedztwie unikalnej "dźwirzyńskiej patelni". Dysponujemy 400 miejscami noclegowymi w studiach 2-pokojowych z łazienką i WC (każdy pokój z balkonem).

Ośrodek kolonijno wczasowy Solaris został poddany w 2016 roku kapitalnemu remontowi.
W programie:
 
Na obozie zaplanowaliśmy dla Was zajęcia aerobowe. Czeka na Ciebie poranny rozruch, przebieżbki, biegi na orientację oraz ćwiczenia koordynacji. Poprowadzimy prelekcję na temat zdrowego odżywiania i dbania o urodę. 

Nie zabraknie ABT – ćwiczenia na brzuch, uda i pośladki , TBC – ćwiczenia ze skakanką i ciężarkami.

Wykorzystamy gumy thera band i skakanki oraz to co dała nam natura np: wzniesienia, drzewa, adekwatnie do zajęć typowych dla fit campu. Idealny program aby poprzezwysiłek fizyczny uczestniczyć  w dobrej zabawie, która kształtuje charakter i integruje ludzi. 

Łączymy to co najlepsze w oldschoolowych treningach z najnowszym treningiem fitnessowym na obwodach stacyjnych. T-rex doskonale się do tego nadaje w trybie indywidualnym i grupowym. Oferujemy różnorodne konfiguracje i opcje ukierunkowane na treningi dla dzieci i młodzieży.

Zaprojektujemy i zbudujemy wspólnie tor przeszkód, który pokaże w jakiej jesteśmy formie. Będziemy się starali pobić swoje rekordy aby być co raz to lepszym i lepszym!
            

Do dyspozycji mamy również zewnętrzą siłownie, która znajduję się na terenie Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji.
BRING SULLY UP - są to hardkorowe zawody w wykonywaniu pompek dla prawdziwych siłaczy. Muzyka gra a wy pompujecie. Kto wytrzyma najdłużej niczym Robert Burneika otrzyma od nas wspaniałą nagrodę, jaką jest Puchar Strong Mana. Mamy nadzieję, że jecie dużo stejków i podołacie wyzwaniu.

LETNIE KINO - zapraszamy Was do wspólnego przeżywania filmowych emocji podczas letnich seansów Kina Pod Gwiazdami. Zapewnimy Wam miłą atmosferę i różnorodne propozycje filmowe, tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.

MORSKIE OPOWIEŚCI - śpiewanie szant i piosenek żeglarskich urozmaici nasze wieczory. Każdy będzie mógł się poczuć jak prawdziwy Pirat w tawernie... ARrrrr

LOŻA SZYDERCÓW - czyli nasze obozowe Karaoke, bo "śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi...". Najważniejsza jest dobra zabawa w doborowym towarzystwie.
XBOX CHALLENGE - wszyscy będziecie mogli się sprawdzić podczas turnieju w świecie wirtualnej rzeczywistości. A pomoże wam tego dokonać - Your Shape Fitnees. Gra wykorzystuje czujnik Kineckt do śledzenia tętna i szacowanych spalonych kalorii, a także daje informacje zwrotne na temat tego, jak dobrze gracz wykonuje ćwiczenia.

SNAJPER - każdy z Was będzie miał okazję sprawdzić swoją celność podczas zawodów strzeleckich. Do wyznaczonego celu będziecie strzelać z replik broni, takich jak Karabiny G36, AK47, G3 oraz repliki pistoletów jak Glock czy Walther P99. Dysponujemy również wiatórką - Rewolwerem typu Crosman 4.5 mm.

MAM TALENT - pokażecie nam jakie macie talenty. Mogą one być zarówno wrodzone jak i nabyte. Nawet te najbardziej odjechane są mile widziane. Każdy będzie mógł zaprezentować to w czym jest naprawdę dobry. Możecie zaprezentować np. swój układ taneczny
GO JUMP - dzięki trampolinie będziecie mogli "latać" wyżej i wyżej. Skoki na trampolinie pomogą również wzmocnić wszystkie mięśnie waszego ciała oraz rozwinąć koordynację ruchową. Na pewno polepszycie swoją kondycję oraz formę.

PLAŻOWY LANS - szalona sesja fotograficzna w wakacyjnym klimacie, po której każdy otrzyma pamiątkową sweet focie. Plaża znajduje się 50 m od naszego ośrodka. Na plaży oprócz wylegiwania się na słońcu będzie można skorzystać z kąpieli na strzeżonej plaży.

PANIERKA - podczas której uczestnicy po zanurzeniu się w wodzie będą turlać się po plaży tworząc na ciałach „piaskową panierkę". Najlepsza "panierka" zostanie nagrodzona.

SIATKÓWKA PLAŻOWA - jeśli marzysz o karierze siatkarza to z ogromną przyjemnością zapraszamy na nasz obóz, gdzie pomożemy rozwijać Twoje umiejętności. Poprawimy technikę zagrywki, przyjęcia i ataku.
BEACH PARTY - specjalnie dla was zagra Dj Godftaher, artysta polskich klubów muzycznych. Impreza, zależna od warunków pogodowych, odbędzie się bezpośrednio na plaży w stylu hawajskim.

HERO PARTY - każdy zawsze chciał zostać Superbohaterem! Więc nadarzyła się ku temu okazja! Nasza impreza tematyczna pozwoli Wam wejść do świata największych herosów, ale pamiętajcie z "wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność".

KICZ PARTY - jest to temat związany z brokatem, cekinami, kolorowymi perukami i wszystkimi innymi elementami ubioru, które na co dzień raczej nie spotykają się z przychylnymi spojrzeniami. Jest to zatem świetna okazja do tego, aby chociaż raz ubrać to, co może nie pasuje do ciebie, co może nie jest modne i nie wpisuje się w obecne kanony mody, ale jest zabawne i przysporzy wiele śmiechu.
FESTIWAL KOLORÓW - to kolorowe i radosne wydarzenie w formie flash mob, gdzie w tym samym miejscu i tym samym czasie przy odpowiednio dobranej muzyce, wszyscy razem wyrzucamy w powietrze kolorowy puder!

FACEBOOK - czyli codzienna foto relacja na naszym SNOWSAD-owym Facebooku. Będziemy się starali na bieżąco informować waszych rodziców, znajomych jak wyglądają dni na naszym obozie.

CHILL ZONE - jest to strefa w której każdy będzie mógł odpocząć oraz się zrelaksować. Na pewno pomogą w tym: nasze firmowe leżaki, hamaki i relaksacyjna muzyka na łonie natury
BINGO - jest to nasz flagowy produkt. Gra w Bingo za każdym razem przynosi wiele emocji. Wszyscy obozowicze z zapartym tchem śledzą losowane numery. Każdy czeka aż wreszcie jego numer zostanie wybrany, co wiąże się z wygraną. Dzięki wsparciu firmy Kosmos Sklep mamy do wygrania m.in. plecaki, T-shirty, czapki firmy Burton i wiele innych nagród. Jest to wielki wór prezentów a wy możecie się poczuć jakby Mikołaj przybył już w Lipcu!


BALONOWA SIATKÓWKA - letnie temperatury to znakomita okazja by urządzić bitwę na balony z wodą. Mokra batalia stała się już tradycją wakacyjną. Nasi uczestnicy w zespołach będą zdobywali punkty przerzucając balony z wodą na stronę przeciwnika. Wygrywa drużyna, której balon nie pęknie.

SNOWSAND GIFT - jak co roku przygotowujemy pamiątkowe prezenty od naszej firmy specjalnie dla Was! Co roku jest to coś innego, np. Czapki, Kominy, T-shirty, Ręczniki a nawet Pendrive z zdjęciami. Nasi stali klienci mają już niezłą kolekcję, więc nie czekaj i dołącz do nas!
ROAD TRIP - w naszym programie znajdzie się również miejsce na wycieczkę. Obieramy kurs na Kołobrzeg, który jest największym i najpiękniejszym polskim uzdrowiskiem o niezrównanym uroku i bogatej historii. W mieście znajdziemy mnóstwo atrakcji m.in. Molo, Latarnie Morską z 1945 roku i ze szczytu podziwiać wspaniały widok. Nieopodal jest też Park im. Stefana Żeromskiego pełniący funkcję parku zdrojowego. Można tu pospacerować w ciszy albo odpocząć na jednej z ławeczek w trakcie zwiedzania. Znajduje się tu też Pomnik Zaślubin Polski z Morzem. Parków w Kołobrzegu jest w sumie aż 6, drugim najbardziej znanym jest Park im. gen. Henryka Dąbrowskiego, w którym znajdują się pozostałości dawnych fortów obronnych wybudowanych w ramach istniejącej tu niegdyś Twierdzy Kołobrzeg. Zresztą w całym mieście można natrafić na obiekty wzniesione w ramach tego projektu.

THE END - obóz dobiega końca a my mamy w zwyczaju przy ognisku smażyć kiełbaski i podsumować cały wyjazd. Zawsze miło wspominamy miniony czas, który zostanie w naszych sercach na długo po obozie.
Cena zawiera:

  • 13 noclegów w pokojach 3,4,5,6 osobowych

  • wyżywienie 3x dziennie + podwieczorek

  • dojazd autokarem klasy LUX

  • ubezpieczenie NNW i KL

  • realizację programu obozu

  • opiekę wychowawców i instruktorów

  • opłatę klimatyczną

  • wycieczkę

 
* Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu w przypadku nie uzbierania minimum osób.

* Znizka dla naszych stałych klientów lub rodzeństw w wysokości 50 zł. Zniżki się nie kumulują.

Copyright Szkoła Pływania HONU  & SNOWSAND