FIT & DANCE CAMP

FIT & DANCE CAMP – JUŻ NIEBAWEM!

Termin:
Miejsce:

W programie:

Na obozie zaplanowaliśmy dla Was zajęcia aerobowe. Czeka na Ciebie poranny rozruch, przebieżki, biegi na orientację oraz ćwiczenia koordynacji. Poprowadzimy prelekcję na temat zdrowego odżywiania i dbania o urodę.

Nie zabraknie ABT – ćwiczenia na brzuch, uda i pośladki , TBC – ćwiczenia ze skakanką i ciężarkami.

Wykorzystamy gumy thera band i skakanki oraz to co dała nam natura np: wzniesienia, drzewa, adekwatnie do zajęć typowych dla fit campu. Idealny program aby poprzez wysiłek fizyczny uczestniczyć w dobrej zabawie, która kształtuje charakter i integruje ludzi.

Łączymy to co najlepsze w oldschoolowych treningach z najnowszym treningiem fitnessowym na obwodach stacyjnych. T-rex doskonale się do tego nadaje w trybie indywidualnym i grupowym. Oferujemy różnorodne konfiguracje i opcje ukierunkowane na treningi dla dzieci i młodzieży.

Zaprojektujemy i zbudujemy wspólnie tor przeszkód, który pokaże w jakiej jesteśmy formie. Będziemy się starali pobić swoje rekordy aby być co raz to lepszym i lepszym!

Do dyspozycji mamy również zewnętrzną siłownie, która znajduję się na terenie Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji.

Uważamy, że taniec jest dla każdego! Niezależnie od tego czy jest się początkującym tancerzem czy posiadającym doświadczenie w tej dziedzinie. Wiemy, że każdy uczeń jest wyjątkowy i staramy się rozwijać jego zdolności. Każdy z nas powinien umieć wyrażać swoje emocje po przez taniec w rytm muzyki. W tańcu liczy się uzewnętrznienie własnego Ja i odnalezienie wewnętrznej równowagi z parkietem.

Na naszym obozie poznasz osoby o wspólnych zainteresowaniach i zamiłowaniu do tańca i muzyki. Współdziałając w grupie zaplanujesz swój sceniczny układ, który zaprezentujecie podczas finałowego występu.

Tańcz i baw się z razem z nami na najlepszym letnim obozie! Spróbujemy zarazić cię naszą pasją w rytmach aktualnych hitów. Zgłębisz podstawy choreografii i spróbujesz samemu taką stworzyć.

Nasi doświadczeni instruktorzy, w pełni pozytywnej energii sposób podzielą się z Wami swoją wiedzą, pasją oraz zamiłowaniem do tańca. Przede wszystkim kładziemy nacisk na radość wynoszoną z zajęć, którą czerpiemy z tańca. Staramy się również podejść do każdego ucznia indywidualnie, co przyśpiesza przyswajanie wiedzy.

Specjalnie dla naszych uczestników został opracowany codzienny program dostosowany do wieku oraz poziomu zaawansowania.

Taniec rozwija nas ogólnorozwojowo, uczy koordynacji, poprawia wyczucie rytmu, wspomaga kondycję fizyczną i przede wszystkim wpływa korzystnie na nasze samopoczucie.

Tanecznym krokiem wstąp do naszej grupy a czekają Cię niezapomniane chwile w nadmorskim kurorcie.

BRING SULLY UP – są to hardkorowe zawody w wykonywaniu pompek dla prawdziwych siłaczy. Muzyka gra a wy pompujecie. Kto wytrzyma najdłużej niczym Robert Burneika otrzyma od nas wspaniałą nagrodę, jaką jest Puchar Strong Mana. Mamy nadzieję, że jecie dużo stejków i podołacie wyzwaniu.

LETNIE KINO – zapraszamy Was do wspólnego przeżywania filmowych emocji podczas letnich seansów Kina Pod Gwiazdami. Zapewnimy Wam miłą atmosferę i różnorodne propozycje filmowe, tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.

MORSKIE OPOWIEŚCI – śpiewanie szant i piosenek żeglarskich urozmaici nasze wieczory. Każdy będzie mógł się poczuć jak prawdziwy Pirat w tawernie… ARrrrr

LOŻA SZYDERCÓW – czyli nasze obozowe Karaoke, bo „śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi…”. Najważniejsza jest dobra zabawa w doborowym towarzystwie.

XBOX CHALLENGE – wszyscy będziecie mogli się sprawdzić podczas turnieju w świecie wirtualnej rzeczywistości. A pomoże wam tego dokonać – Your Shape Fitnees. Gra wykorzystuje czujnik Kineckt do śledzenia tętna i szacowanych spalonych kalorii, a także daje informacje zwrotne na temat tego, jak dobrze gracz wykonuje ćwiczenia.

SNAJPER – każdy z Was będzie miał okazję sprawdzić swoją celność podczas zawodów strzeleckich. Do wyznaczonego celu będziecie strzelać z replik broni, takich jak Karabiny G36, AK47, G3 oraz repliki pistoletów jak Glock czy Walther P99. Dysponujemy również wiatórką – Rewolwerem typu Crosman 4.5 mm.

MAM TALENT – pokażecie nam jakie macie talenty. Mogą one być zarówno wrodzone jak i nabyte. Nawet te najbardziej odjechane są mile widziane. Każdy będzie mógł zaprezentować to w czym jest naprawdę dobry. Możecie zaprezentować np. swój układ taneczny

GO JUMP – dzięki trampolinie będziecie mogli „latać” wyżej i wyżej. Skoki na trampolinie pomogą również wzmocnić wszystkie mięśnie waszego ciała oraz rozwinąć koordynację ruchową. Na pewno polepszycie swoją kondycję oraz formę.

PLAŻOWY LANS – szalona sesja fotograficzna w wakacyjnym klimacie, po której każdy otrzyma pamiątkową sweet focie. Plaża znajduje się 50 m od naszego ośrodka. Na plaży oprócz wylegiwania się na słońcu będzie można skorzystać z kąpieli na strzeżonej plaży.

PANIERKA – podczas której uczestnicy po zanurzeniu się w wodzie będą turlać się po plaży tworząc na ciałach „piaskową panierkę”. Najlepsza „panierka” zostanie nagrodzona.

SIATKÓWKA PLAŻOWA – jeśli marzysz o karierze siatkarza to z ogromną przyjemnością zapraszamy na nasz obóz, gdzie pomożemy rozwijać Twoje umiejętności. Poprawimy technikę zagrywki, przyjęcia i ataku.

BEACH PARTY – specjalnie dla was zagra Dj Godftaher, artysta polskich klubów muzycznych. Impreza, zależna od warunków pogodowych, odbędzie się bezpośrednio na plaży w stylu hawajskim.

HERO PARTY – każdy zawsze chciał zostać Superbohaterem! Więc nadarzyła się ku temu okazja! Nasza impreza tematyczna pozwoli Wam wejść do świata największych herosów, ale pamiętajcie z „wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność”.

KICZ PARTY – jest to temat związany z brokatem, cekinami, kolorowymi perukami i wszystkimi innymi elementami ubioru, które na co dzień raczej nie spotykają się z przychylnymi spojrzeniami. Jest to zatem świetna okazja do tego, aby chociaż raz ubrać to, co może nie pasuje do ciebie, co może nie jest modne i nie wpisuje się w obecne kanony mody, ale jest zabawne i przysporzy wiele śmiechu.

FESTIWAL KOLORÓW – to kolorowe i radosne wydarzenie w formie flash mob, gdzie w tym samym miejscu i tym samym czasie przy odpowiednio dobranej muzyce, wszyscy razem wyrzucamy w powietrze kolorowy puder!

FACEBOOK – czyli codzienna foto relacja na naszym SNOWSAD-owym Facebooku. Będziemy się starali na bieżąco informować waszych rodziców, znajomych jak wyglądają dni na naszym obozie.

CHILL ZONE – jest to strefa w której każdy będzie mógł odpocząć oraz się zrelaksować. Na pewno pomogą w tym: nasze firmowe leżaki, hamaki i relaksacyjna muzyka na łonie natury

BINGO – jest to nasz flagowy produkt. Gra w Bingo za każdym razem przynosi wiele emocji. Wszyscy obozowicze z zapartym tchem śledzą losowane numery. Każdy czeka aż wreszcie jego numer zostanie wybrany, co wiąże się z wygraną. Dzięki wsparciu firmy Kosmos Sklep mamy do wygrania m.in. plecaki, T-shirty, czapki firmy Burton i wiele innych nagród. Jest to wielki wór prezentów a wy możecie się poczuć jakby Mikołaj przybył już w Lipcu!

BALONOWA SIATKÓWKA – letnie temperatury to znakomita okazja by urządzić bitwę na balony z wodą. Mokra batalia stała się już tradycją wakacyjną. Nasi uczestnicy w zespołach będą zdobywali punkty przerzucając balony z wodą na stronę przeciwnika. Wygrywa drużyna, której balon nie pęknie.

SNOWSAND GIFT – jak co roku przygotowujemy pamiątkowe prezenty od naszej firmy specjalnie dla Was! Co roku jest to coś innego, np. Czapki, Kominy, T-shirty, Ręczniki a nawet Pendrive z zdjęciami. Nasi stali klienci mają już niezłą kolekcję, więc nie czekaj i dołącz do nas!

ROAD TRIP – w naszym programie znajdzie się również miejsce na wycieczkę. Obieramy kurs na…

* Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu w przypadku nie uzbierania minimum osób.

* Znizka dla naszych stałych klientów lub rodzeństw w wysokości 50 zł. Zniżki się nie kumulują.