DANCE & AKRO CAMP

DANCE & AKRO CAMP – 2K24                                                                                                                     ZAPISZ SIĘ!

Termin: 01 – 13.07.2024
Miejsce: OKW HOTEL KORONA W MIKOSZEWIE

Cena: 2750 pln

PROGRAM

Na obozie zaplanowaliśmy dla Was zajęcia aerobowe. Czeka na Ciebie poranny rozruch, przebieżki, biegi na orientację oraz ćwiczenia koordynacji. Poprowadzimy prelekcję na temat zdrowego odżywiania i dbania o urodę.

Nie zabraknie ABT – ćwiczenia na brzuch, uda i pośladki

Wykorzystamy gumy thera band i skakanki oraz to co dała nam natura np: wzniesienia, drzewa, adekwatnie do zajęć typowych dla fit campu. Idealny program aby poprzez wysiłek fizyczny uczestniczyć w dobrej zabawie, która kształtuje charakter i integruje ludzi.

Łączymy to co najlepsze w oldschoolowych treningach z najnowszym treningiem fitnessowym na obwodach stacyjnych. T-rex doskonale się do tego nadaje w trybie indywidualnym i grupowym. Oferujemy różnorodne konfiguracje i opcje ukierunkowane na treningi dla dzieci i młodzieży.

Zaprojektujemy i zbudujemy wspólnie tor przeszkód, który pokaże w jakiej jesteśmy formie. Będziemy się starali pobić swoje rekordy aby być co raz to lepszym i lepszym!

Przygotowaliśmy dla was również zajęcia z Akrobatyki Sportowej i Gimnastyki!

Do dyspozycji mamy również zewnętrzną siłownie, która znajduję się na terenie Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji.

Uważamy, że taniec jest dla każdego! Niezależnie od tego czy jest się początkującym tancerzem czy posiadającym doświadczenie w tej dziedzinie. Wiemy, że każdy uczeń jest wyjątkowy i staramy się rozwijać jego zdolności. Każdy z nas powinien umieć wyrażać swoje emocje po przez taniec w rytm muzyki. W tańcu liczy się uzewnętrznienie własnego Ja i odnalezienie wewnętrznej równowagi z parkietem.

Na naszym obozie poznasz osoby o wspólnych zainteresowaniach i zamiłowaniu do tańca i muzyki. Współdziałając w grupie zaplanujesz swój sceniczny układ, który zaprezentujecie podczas finałowego występu.

Tańcz i baw się z razem z nami na najlepszym letnim obozie! Spróbujemy zarazić cię naszą pasją w rytmach aktualnych hitów. Zgłębisz podstawy choreografii i spróbujesz samemu taką stworzyć.

Nasi doświadczeni instruktorzy, w pełni pozytywnej energii sposób podzielą się z Wami swoją wiedzą, pasją oraz zamiłowaniem do tańca. Przede wszystkim kładziemy nacisk na radość wynoszoną z zajęć, którą czerpiemy z tańca. Staramy się również podejść do każdego ucznia indywidualnie, co przyśpiesza przyswajanie wiedzy.

Specjalnie dla naszych uczestników został opracowany codzienny program dostosowany do wieku oraz poziomu zaawansowania.

Taniec rozwija nas ogólno-rozwojowo, uczy koordynacji, poprawia wyczucie rytmu, wspomaga kondycję fizyczną i przede wszystkim wpływa korzystnie na nasze samopoczucie.

Tanecznym krokiem wstąp do naszej grupy a czekają Cię niezapomniane chwile w nadmorskim kurorcie.

BRING SULLY UP – są to hardkorowe zawody w wykonywaniu pompek dla prawdziwych siłaczy. Muzyka gra a wy pompujecie. Kto wytrzyma najdłużej niczym Robert Burneika otrzyma od nas wspaniałą nagrodę, jaką jest Puchar Strong Mana. Mamy nadzieję, że jecie dużo stejków i podołacie wyzwaniu.

LETNIE KINO – zapraszamy Was do wspólnego przeżywania filmowych emocji podczas letnich seansów Kina Pod Gwiazdami. Zapewnimy Wam miłą atmosferę i różnorodne propozycje filmowe, tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.

MORSKIE OPOWIEŚCI – śpiewanie szant i piosenek żeglarskich urozmaici nasze wieczory. Każdy będzie mógł się poczuć jak prawdziwy Pirat w tawernie… ARrrrr

LOŻA SZYDERCÓW – czyli nasze obozowe Karaoke, bo „śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi…”. Najważniejsza jest dobra zabawa w doborowym towarzystwie.

XBOX CHALLENGE – wszyscy będziecie mogli się sprawdzić podczas turnieju w świecie wirtualnej rzeczywistości. A pomoże wam tego dokonać – Your Shape Fitnees. Gra wykorzystuje czujnik Kineckt do śledzenia tętna i szacowanych spalonych kalorii, a także daje informacje zwrotne na temat tego, jak dobrze gracz wykonuje ćwiczenia.

SNAJPER – każdy z Was będzie miał okazję sprawdzić swoją celność podczas zawodów strzeleckich. Do wyznaczonego celu będziecie strzelać z replik broni, takich jak Karabiny G36, AK47, G3 oraz repliki pistoletów jak Glock czy Walther P99. Dysponujemy również wiatórką – Rewolwerem typu Crosman 4.5 mm.

MAM TALENT – pokażecie nam jakie macie talenty. Mogą one być zarówno wrodzone jak i nabyte. Nawet te najbardziej odjechane są mile widziane. Każdy będzie mógł zaprezentować to w czym jest naprawdę dobry. Możecie zaprezentować np. swój układ taneczny.

PLAŻOWY LANS – szalona sesja fotograficzna w wakacyjnym klimacie, po której każdy otrzyma pamiątkową sweet focie. Plaża znajduje się 50 m od naszego ośrodka. Na plaży oprócz wylegiwania się na słońcu będzie można skorzystać z kąpieli na strzeżonej plaży.

PANIERKA – podczas której uczestnicy po zanurzeniu się w wodzie będą turlać się po plaży tworząc na ciałach „piaskową panierkę”. Najlepsza „panierka” zostanie nagrodzona.

SIATKÓWKA PLAŻOWA – jeśli marzysz o karierze siatkarza to z ogromną przyjemnością zapraszamy na nasz obóz, gdzie pomożemy rozwijać Twoje umiejętności. Poprawimy technikę zagrywki, przyjęcia i ataku.

BEACH PARTY – specjalnie dla was zagra Dj Godftaher, artysta polskich klubów muzycznych. Impreza, zależna od warunków pogodowych, odbędzie się bezpośrednio na plaży w stylu hawajskim.

HERO PARTY – każdy zawsze chciał zostać Superbohaterem! Więc nadarzyła się ku temu okazja! Nasza impreza tematyczna pozwoli Wam wejść do świata największych herosów, ale pamiętajcie z „wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność”.

KICZ PARTY – jest to temat związany z brokatem, cekinami, kolorowymi perukami i wszystkimi innymi elementami ubioru, które na co dzień raczej nie spotykają się z przychylnymi spojrzeniami. Jest to zatem świetna okazja do tego, aby chociaż raz ubrać to, co może nie pasuje do ciebie, co może nie jest modne i nie wpisuje się w obecne kanony mody, ale jest zabawne i przysporzy wiele śmiechu.

FESTIWAL KOLORÓW – to kolorowe i radosne wydarzenie w formie flash mob, gdzie w tym samym miejscu i tym samym czasie przy odpowiednio dobranej muzyce, wszyscy razem wyrzucamy w powietrze kolorowy puder!

FACEBOOK – czyli codzienna foto relacja na naszym SNOWSAD-owym Facebooku. Będziemy się starali na bieżąco informować waszych rodziców, znajomych jak wyglądają dni na naszym obozie.

CHILL ZONE – jest to strefa w której każdy będzie mógł odpocząć oraz się zrelaksować. Na pewno pomogą w tym: nasze firmowe leżaki, hamaki i relaksacyjna muzyka na łonie natury

BINGO – jest to nasz flagowy produkt. Gra w Bingo za każdym razem przynosi wiele emocji. Wszyscy obozowicze z zapartym tchem śledzą losowane numery. Każdy czeka aż wreszcie jego numer zostanie wybrany, co wiąże się z wygraną. Dzięki wsparciu firmy Kosmos Sklep mamy do wygrania m.in. plecaki, T-shirty, czapki firmy Burton i wiele innych nagród. Jest to wielki wór prezentów a wy możecie się poczuć jakby Mikołaj przybył już w Lipcu!

BALONOWA SIATKÓWKA – letnie temperatury to znakomita okazja by urządzić bitwę na balony z wodą. Mokra batalia stała się już tradycją wakacyjną. Nasi uczestnicy w zespołach będą zdobywali punkty przerzucając balony z wodą na stronę przeciwnika. Wygrywa drużyna, której balon nie pęknie.

SNOWSAND GIFT – jak co roku przygotowujemy pamiątkowe prezenty od naszej firmy specjalnie dla Was! Co roku jest to coś innego, np. Czapki, Kominy, T-shirty, Ręczniki a nawet Pendrive z zdjęciami. Nasi stali klienci mają już niezłą kolekcję, więc nie czekaj i dołącz do nas!

ROAD TRIP – w naszym programie znajdzie się również miejsce na wycieczkę. Dokąd? Do PARKU PRZYGODY!

* Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu w przypadku nie uzbierania minimum osób.

* Znizka dla naszych stałych klientów lub rodzeństw w wysokości 50 zł. Zniżki się nie kumulują.