SNOW CAMP Vol 2

SNOW CAMP 2K23 VOL. 2                                                                                                                   ZAPISZ SIĘ!
Termin: 04.02 – 10.02. 2024
Miejsce: CZARNY GROŃ – https://www.czarnygron.pl/noclegi/domki?fbclid=IwAR1inXe1HdVkdWnIieuiC4HhFvCZE4V3Lnmb3dV7CNdmqHgqUfAfnga4wjY

CENA: 1949 pln

+ 500 pln 5 dniowy Skipass (Płatność gotówką w dniu wyjazdu)

 

W PROGRAMIE

5 dniowy skipass: 9:00 – 15:00 / 17:00 – 19:Zajęcia na stoku będą prowadzone przez profesjonalną kadrę Instruktorów i Trenerów. Szkolimy na podstawie programów nauczania SITN i SITS. (Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Narciarstwa oraz Stowarzyszenie Instruktorów i Trenerów Snowboardu).
Zajęcia odbywają się codziennie po śniadaniu aż do obiado – kolacji z przerwą na lunch (zupę).

Obóz przeznaczony dla młodzieży która chce doskonalić umiejętności:

  • Grupa zaawansowana – są to uczestnicy którzy wykazują się znacznym poziomem, potrafią jeździć skrętem ciętym, interesują się jazdą agresywną np.na slalomie lub funcarvingową czy freestylową.
  • Grupa na poziomie SITS – są to osoby, chętne do odbycia dodatkowego szkolenia i podwyższenia swoich kwalifikacji m.in. surs na 2,3 stopień sprawności oraz kurs na asystenta instruktora.

SNOWPARK 

TIGER PARK – Mekka dla miłośników freestyle’u i mocnych wrażeń. Mowa tu o jednym z największych snowparków w Polsce, którego długość linii liczy pomiędzy 400 a 600m (w zależności od warunków śniegowych).
Znajduje się na terenie Stacji Narciarsko – Snowboardowej Czarny Groń w Rzykach.
W wysokim sezonie do dyspozycji jest ponad 20 przeszkód, które codziennie są shapowane oraz regularnie zmieniane przez profesjonalistów. https://www.facebook.com/tigersnowpark/?locale=pl_PL

 

ZAWODY –  FREESTYLE

Kolejnym naszym atutem są organizowane zawody Freestylowe. Oceniamy przejazdy zarówno w przejeździe na boxach czy railach. Zapraszamy również do zawodów z cyklu Big Air, gdzie będziemy oceniać najlepszą ewolucje wykonaną w powietrzu. Każdy będzie mógł zaprezentować swoje umiejętności na specjalnie przygotowanym snow parku.

ZAWODY –  ZJAZD NA KRECHĘ

Jak sama nazwa wskazuje, będziemy musieli jak najszybciej z punktu A zjechać do punktu B! Kto pierwszy ten lepszy 🙂

Dla zwycięzców przygotowaliśmy atrakcyjne NAGRODY!

XBOX CHALLENGE – wszyscy będziecie mogli się sprawdzić podczas zawodów w świecie wirtualnej rzeczywistości. Pościgamy się na nartach w slalomie oraz trochę potańczymy.

ZIMOWE KINO – zapraszamy Was do wspólnego przeżywania filmowych emocji podczas zimowych seansów. Zapewnimy Wam miłą atmosferę i różnorodne propozycje filmowe, tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.

LOŻA SZYDERCÓW – czyli nasze obozowe Karaoke, bo „śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi…”. Najważniejsza jest dobra zabawa w doborowym towarzystwie.

SNOWSAND GIFT – jak co roku przygotowujemy pamiątkowe prezenty od naszej firmy specjalnie dla Was! Co roku jest to coś innego, np. Czapki, Kominy, T-shirty, Ręczniki a nawet Pendrive z zdjęciami. Nasi stali klienci mają już niezłą kolekcję, więc nie czekaj i dołącz do nas!

ROAD TRIP – W programie mamy zapewniony trip na basen oraz wyprawę na lodowisko 🙂

FACEBOOK – czyli codzienna foto relacja na naszym SNOWSAD-owym Facebooku. Będziemy się starali na bieżąco informować waszych rodziców, znajomych jak wyglądają dni na naszym obozie.

THE END – obóz dobiega końca a my mamy w zwyczaju przy ognisku smażyć kiełbaski i podsumować cały wyjazd. Zawsze miło wspominamy miniony czas, który zostanie w naszych sercach na długo po obozie.