TERMIN: 13.07 - 26.07.2020 / 14 DNI !
MIEJSCE: OW SOLARIS - ul. Nadmorska 1, 78 -131 DŹWIRZYNO

CENA: 1849 pln

BRAK MIEJSC

Dźwirzyno znane jest z jednej z najpiękniejszych plaż na wybrzeżu i jednego z najczystszych morskich kąpielisk. Szeroka plaża - utworzona z drobniutkich, czystych i jasnych ziarenek piasku przechodzi w kierunku lądu w wysoki wał wydmowy, dochodzący do 16 m n.p.m. Wydmy porośnięte lasem sosnowym stanowią atrakcyjny element miejscowego krajobrazu.

Ośrodek Wczasowy "Solaris" położony jest na 4,6 ha ogrodzonego, zalesionego terenu przylegającego do wydmy nadmorskiej w sąsiedztwie unikalnej "dźwirzyńskiej patelni". Dysponujemy 400 miejscami noclegowymi w studiach 2-pokojowych z łazienką i WC (każdy pokój z balkonem).

Ośrodek kolonijno wczasowy Solaris został poddany w 2016 roku kapitalnemu remontowi.
W programie:

Uważamy, że taniec jest dla każdego! Niezależnie od tego czy jest się początkującym tancerzem czy posiadającym doświadczenie w tej dziedzinie. Wiemy, że każdy uczeń jest wyjątkowy i staramy się rozwijać jego zdolności. Każdy z nas powinien umieć wyrażać swoje emocje po przez taniec w rytm muzyki. W tańcu liczy się uzewnętrznienie własnego Ja i odnalezienie wewnętrznej równowagi z parkietem.

Na naszym obozie poznasz osoby o wspólnych zainteresowaniach i zamiłowaniu do tańca i muzyki. Współdziałając w grupie zaplanujesz swój sceniczny układ, który zaprezentujecie podczas finałowego występu.

Tańcz i baw się z razem z nami na najlepszym letnim obozie! Spróbujemy zarazić cię naszą pasją w rytmach aktualnych hitów. Zgłębisz podstawy choreografii i spróbujesz samemu taką stworzyć.

Nasi doświadczeni instruktorzy, w pełni pozytywnej energii sposób podzielą się z Wami swoją wiedzą, pasją oraz zamiłowaniem do tańca. Przede wszystkim kładziemy nacisk na radość wynoszoną z zajęć, którą czerpiemy z tańca. Staramy się również podejść do każdego ucznia indywidualnie, co przyśpiesza przyswajanie wiedzy.

Specjalnie dla naszych uczestników został opracowany codzienny program dostosowany do wieku oraz poziomu zaawansowania.

Taniec rozwija nas ogólnorozwojowo, uczy koordynacji, poprawia wyczucie rytmu, wspomaga kondycję fizyczną i przede wszystkim wpływa korzystnie na nasze samopoczucie.

Tanecznym krokiem wstąp do naszej grupy a czekają Cię niezapomniane chwile w nadmorskim kurorcie.
MAM TALENT - pokażecie nam jakie macie talenty. Mogą one być zarówno wrodzone jak i nabyte. Nawet te najbardziej odjechane są mile widziane. Każdy będzie mógł zaprezentować to w czym jest naprawdę dobry. Możecie zaprezentować np. swój układ taneczny

BALONOWA SIATKÓWKA - letnie temperatury to znakomita okazja by urządzić bitwę na balony z wodą. Mokra batalia stała się już tradycją wakacyjną. Nasi uczestnicy w zespołach będą zdobywali punkty przerzucając balony z wodą na stronę przeciwnika. Wygrywa drużyna, której balon nie pęknie. 

SIATKÓWKA PLAŻOWA - jeśli marzysz o karierze siatkarza to z ogromną przyjemnością zapraszamy na nasz obóz, gdzie pomożemy rozwijać Twoje umiejętności. Poprawimy technikę zagrywki, przyjęcia i ataku.
KICZ PARTY - jest to temat związany z brokatem, cekinami, kolorowymi perukami i wszystkimi innymi elementami ubioru, które na co dzień raczej nie spotykają się z przychylnymi spojrzeniami. Jest to zatem świetna okazja do tego, aby chociaż raz ubrać to, co może nie pasuje do ciebie, co może nie jest modne i nie wpisuje się w obecne kanony mody, ale jest zabawne i przysporzy wiele śmiechu.

HERO PARTY - każdy zawsze chciał zostać Superbohaterem! Więc nadarzyła się ku temu okazja! Nasza impreza tematyczna pozwoli Wam wejść do świata największych herosów, ale pamiętajcie z "wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność".

BEACH PARTY - specjalnie dla was zagra Dj Godftaher, artysta polskich klubów muzycznych. Impreza, zależna od warunków pogodowych, odbędzie się bezpośrednio na plaży w stylu hawajskim.
FESTIWAL KOLORÓW - to kolorowe i radosne wydarzenie w formie flash mob, gdzie w tym samym miejscu i tym samym czasie przy odpowiednio dobranej muzyce, wszyscy razem wyrzucamy w powietrze kolorowy puder!

FACEBOOK - czyli codzienna foto relacja na naszym SNOWSAD-owym Facebooku. Będziemy się starali na bieżąco informować waszych rodziców, znajomych jak wyglądają dni na naszym obozie.

CHILL ZONE - jest to strefa w której każdy będzie mógł odpocząć oraz się zrelaksować. Na pewno pomogą w tym: nasze firmowe leżaki, hamaki i relaksacyjna muzyka na łonie natury.
LETNIE KINO - zapraszamy Was do wspólnego przeżywania filmowych emocji podczas letnich seansów Kina Pod Gwiazdami. Zapewnimy Wam miłą atmosferę i różnorodne propozycje filmowe, tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.

MORSKIE OPOWIEŚCI - śpiewanie szant i piosenek żeglarskich urozmaici nasze wieczory. Każdy będzie mógł się poczuć jak prawdziwy Pirat w tawernie... ARrrrr

LOŻA SZYDERCÓW - czyli nasze obozowe Karaoke, bo "śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi...". Najważniejsza jest dobra zabawa w doborowym towarzystwie.
BINGO - jest to nasz flagowy produkt. Gra w Bingo za każdym razem przynosi wiele emocji. Wszyscy obozowicze z zapartym tchem śledzą losowane numery. Każdy czeka aż wreszcie jego numer zostanie wybrany, co wiąże się z wygraną. Dzięki wsparciu firmy Kosmos Sklep mamy do wygrania m.in. plecaki, T-shirty, czapki firmy Burton i wiele innych nagród. Jest to wielki wór prezentów a wy możecie się poczuć jakby Mikołaj przybył już w Lipcu!

SNAJPER - każdy z Was będzie miał okazję sprawdzić swoją celność podczas zawodów strzeleckich. Do wyznaczonego celu będziecie strzelać z replik broni, takich jak Karabiny G36, AK47, G3 oraz repliki pistoletów jak Glock czy Walther P99. Dysponujemy również wiatórką - Rewolwerem typu Crosman 4.5 mm.

SNOWSAND GIFT - jak co roku przygotowujemy pamiątkowe prezenty od naszej firmy specjalnie dla Was! Co roku jest to coś innego, np. Czapki, Kominy, T-shirty, Ręczniki a nawet Pendrive z zdjęciami. Nasi stali klienci mają już niezłą kolekcję, więc nie czekaj i dołącz do nas!
CHEERLEADER - podczas meczu towarzyskiego Kadra Vs Obozowicze będzie potrzebny doping! Dlatego grupa taneczna przygotuje na te wydarzenie, specjany show w postaci występu Cheerleader! Układ taneczny oraz hasła przewodnie pozwolą zwiększyć wygraną Waszej drużyny! Ważnym aspektem Cheerleader są "mocne nogi", które pomagają w tworzeniu piramid, akrobacjach oraz w skokach.

XBOX CHALLENGE - wszyscy będziecie mogli się sprawdzić podczas zawodów w świecie wirtualnej rzeczywistości. Wcielicie się w rolę najlepszych tancerzy aby rywalizować z innymi uczestnikami w tanecznym turnieju JUST DANCE.
ROAD TRIP - w naszym programie znajdzie się również miejsce na wycieczkę. Obieramy kurs na Kołobrzeg, który jest największym i najpiękniejszym polskim uzdrowiskiem o niezrównanym uroku i bogatej historii. W mieście znajdziemy mnóstwo atrakcji m.in. Molo, Latarnie Morską z 1945 roku i ze szczytu podziwiać wspaniały widok. Nieopodal jest też Park im. Stefana Żeromskiego pełniący funkcję parku zdrojowego. Można tu pospacerować w ciszy albo odpocząć na jednej z ławeczek w trakcie zwiedzania. Znajduje się tu też Pomnik Zaślubin Polski z Morzem. Parków w Kołobrzegu jest w sumie aż 6, drugim najbardziej znanym jest Park im. gen. Henryka Dąbrowskiego, w którym znajdują się pozostałości dawnych fortów obronnych wybudowanych w ramach istniejącej tu niegdyś Twierdzy Kołobrzeg. Zresztą w całym mieście można natrafić na obiekty wzniesione w ramach tego projektu.

THE END - obóz dobiega końca a my mamy w zwyczaju przy ognisku smażyć kiełbaski i podsumować cały wyjazd. Zawsze miło wspominamy miniony czas, który zostanie w naszych sercach na długo po obozie.

Cena zawiera:

  • 13 noclegów w pokojach 3,4,5,6 osobowych

  • wyżywienie 3x dziennie + podwieczorek

  • dojazd autokarem klasy LUX

  • ubezpieczenie NNW i KL

  • realizację programu obozu

  • opiekę wychowawców i instruktorów

  • opłatę klimatyczną

  • wycieczkę 

 

* Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu w przypadku nie uzbierania minimum osób.

* Znizka dla naszych stałych klientów lub rodzeństw w wysokości 50 zł. Zniżki się nie kumulują.

Copyright Szkoła Pływania HONU  & SNOWSAND