ASG CAMP

ASG CAMP 2K24                                                                                                                                               ZAPISZ SIĘ!

Termin: 01 – 13.07.2024
Miejsce: OKW HOTEL KORONA W MIKOSZEWIE

Cena: 2750 pln

W PROGRAMIE
Zapraszamy do grupy ASG, w której będziesz mógł poczuć się jak prawdziwy komandos. To idealne rozwiązanie dla miłośników militariów. Obóz jest ukierunkowany na rywalizację oraz wiele różnych form aktywności fizycznej.

Codzienna gra w Air Soft Gun w różnych scenariuszach takich jak: gra drużynowa, zdobywanie i obrona bazy, odbijane zakładnika, death match, „waterloo”, eskorta VIP’a oraz wiele innych rozgrywek, dadzą Ci dużą dawkę adrenaliny oraz dobrej zabawy. Są to również zajęcia taktyczne na których poprawicie swoją sprawność fizyczną, kondycje oraz wytrzymałość.

Repliki ASG to repliki broni palnej Airsoft. Karabinki, pistolety i strzelby ASG zasilane są elektrycznie, sprężynowo lub na gaz.

Dodatkowo poczujecie namiastkę survivalu w rożnego rodzaju grach terenowych. Spędzicie przyjemnie czas ze znajomymi podczas podchodów na świeżym powietrzu w lasach nad polskim morzem.

SZPEJ – czyli wyposażenie wojskowe oraz taktyczne. Na naszym militarnym obozie dysponujemy wyposażeniem ochronnym, w skład którego wchodzą: mundury, specjalne ochraniacze na twarz oraz gogle ochronne na oczy. Zwracamy szczególną uwagę na Wasze bezpieczeństwo!

ZBROJOWNIA – posiadamy następujące repliki:

• AK47 – ten model jest świetną repliką długiej broni, której potoczna nazwa to „Kałasznikow”, znanej chyba każdemu strzelcowi. Nazwa jaką posiada ten karabinek automatyczny pochodzi od jego konstruktora – Michaiła Timofiejewicza Kałasznikowa. Jest wyposażony w elektryczny napęd, a jego wygląd bardzo dobrze odwzorowuje prototyp.

• HK G36C – jest to doskonały elektryczny karabinek, który spisze się idealnie na otwartej przestrzeni, jak i w miejskich warunkach. Jest to replika broni niemieckiego producenta HK w wydaniu chińskiej firmy – JG

• LC-3A4-W – Tajwańska marka LCT z dumą prezentuje pierwszą na rynku airsoftowym replikę potężnego karabinu G3 będącą maksymalnie realistycznym odwzorowaniem oryginału, wykonaną z materiałów jak najbardziej zbliżonych do palnego odpowiednika.

• SHOTGUN – Replika (sprężynowa) strzelby Mossberg 590 K. Replika została wykonana z elementów metalowych oraz z ABSu. Elementy metalowe w tej replice to lufa wewnętrzna, chłodnica lufy oraz komora magazynująca będąca pod lufą.

• Replika karabinu snajperskiego MB4409D – z lunetą i dwójnogiem – Replika karabinu snajperskiego MB4409D o napędzie sprężynowym produkcji firmy WELL. Konstrukcja wewnętrzna została oparta na poprzednich, dobrze znanych replikach serii MB. Karabin wyposażono w zamek czterotaktowy, należy go przeładować przed każdorazowym oddaniem strzału.

• G191A – replika pistoletu o napędzie gazowym produkcji WELL. Replika została wykonana w większości z metalu. Z tworzywa sztucznego wykonano okładzin chwytu pistoletowego oraz drobne elementy wewnętrzne. Replika jest dobrze wykonanym odwzorowaniem klasycznej, znanej konstrukcji.

SNAJPER – każdy z Was będzie miał okazję sprawdzić swoją celność podczas zawodów strzeleckich. Do wyznaczonego celu będziecie strzelać z replik broni, takich jak Karabiny G36, AK47, G3 oraz repliki pistoletów jak Glock czy Walther P99. Dysponujemy również wiatórką – Rewolwerem typu Crosman 4.5 mm.

PLAŻOWY LANS – szalona sesja fotograficzna w wakacyjnym klimacie, po której każdy otrzyma pamiątkową sweet focie. Plaża znajduje się 50 m od naszego ośrodka. Na plaży oprócz wylegiwania się na słońcu będzie można skorzystać z kąpieli na strzeżonej plaży.

PANIERKA – podczas której uczestnicy po zanurzeniu się w wodzie będą turlać się po plaży tworząc na ciałach „piaskową panierkę”. Najlepsza „panierka” zostanie nagrodzona.

SIATKÓWKA PLAŻOWA – jeśli marzysz o karierze siatkarza to z ogromną przyjemnością zapraszamy na nasz obóz, gdzie pomożemy rozwijać Twoje umiejętności. Poprawimy technikę zagrywki, przyjęcia i ataku.

BRING SULLY UP – są to hardkorowe zawody w wykonywaniu pompek dla prawdziwych wojowników. Muzyka gra a wy pompujecie. Kto wytrzyma najdłużej niczym Rambo otrzyma od nas wspaniałą nagrodę, jaką jest Puchar Strong Mana.

LETNIE KINO – zapraszamy Was do wspólnego przeżywania filmowych emocji podczas letnich seansów Kina Pod Gwiazdami. Zapewnimy Wam miłą atmosferę i różnorodne propozycje filmowe, tak, aby każdy znalazł coś dla siebie.

MORSKIE OPOWIEŚCI – śpiewanie szant i piosenek żeglarskich urozmaici nasze wieczory. Każdy będzie mógł się poczuć jak prawdziwy Pirat w tawernie… ARrrrr

LOŻA SZYDERCÓW – czyli nasze obozowe Karaoke, bo „śpiewać każdy może, trochę lepiej lub trochę gorzej ale nie o to chodzi jak co komu wychodzi…”. Najważniejsza jest dobra zabawa w doborowym towarzystwie.

BINGO – jest to nasz flagowy produkt. Gra w Bingo za każdym razem przynosi wiele emocji. Wszyscy obozowicze z zapartym tchem śledzą losowane numery. Każdy czeka aż wreszcie jego numer zostanie wybrany, co wiąże się z wygraną. Dzięki wsparciu firmy Kosmos Sklep mamy do wygrania m.in. plecaki, T-shirty, czapki firmy Burton i wiele innych nagród. Jest to wielki wór prezentów a wy możecie się poczuć jakby Mikołaj przybył już w Lipcu!

MAM TALENT – pokażecie nam jakie macie talenty. Mogą one być zarówno wrodzone jak i nabyte. Nawet te najbardziej odjechane są mile widziane. Każdy będzie mógł zaprezentować to w czym jest naprawdę dobry. Możecie zaprezentować np. swój układ taneczny

BALONOWA SIATKÓWKA – letnie temperatury to znakomita okazja by urządzić bitwę na balony z wodą. Mokra batalia stała się już tradycją wakacyjną. Nasi uczestnicy w zespołach będą zdobywali punkty przerzucając balony z wodą na stronę przeciwnika. Wygrywa drużyna, której balon nie pęknie.

HERO PARTY – każdy zawsze chciał zostać Superbohaterem! Więc nadarzyła się ku temu okazja! Nasza impreza tematyczna pozwoli Wam wejść do świata największych herosów, ale pamiętajcie z „wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność”.

KICZ PARTY – jest to temat związany z brokatem, cekinami, kolorowymi perukami i wszystkimi innymi elementami ubioru, które na co dzień raczej nie spotykają się z przychylnymi spojrzeniami. Jest to zatem świetna okazja do tego, aby chociaż raz ubrać to, co może nie pasuje do ciebie, co może nie jest modne i nie wpisuje się w obecne kanony mody, ale jest zabawne i przysporzy wiele śmiechu.

BEACH PARTY – specjalnie dla was zagra Dj Godftaher, artysta polskich klubów muzycznych. Impreza, zależna od warunków pogodowych, odbędzie się na piasku.

XBOX CHALLENGE – wszyscy będziecie mogli się sprawdzić podczas turnieju w świecie wirtualnej rzeczywistości. Wcielicie się w rolę wojownika aby pokonać innych i wygrać Turniej TEKKEN.

FESTIWAL KOLORÓW – to kolorowe i radosne wydarzenie w formie flash mob, gdzie w tym samym miejscu i tym samym czasie przy odpowiednio dobranej muzyce, wszyscy razem wyrzucamy w powietrze kolorowy puder!

FACEBOOK – czyli codzienna foto relacja na naszym SNOWSAD-owym Facebooku. Będziemy się starali na bieżąco informować waszych rodziców, znajomych jak wyglądają dni na naszym obozie.

CHILL ZONE – jest to strefa w której każdy będzie mógł odpocząć oraz się zrelaksować. Na pewno pomogą w tym: nasze firmowe leżaki, hamaki i relaksacyjna muzyka na łonie natury

ROAD TRIP – w naszym programie znajdzie się również miejsce na wycieczkę. Dokąd? Do PARKU PRZYGÓD!

SNOWSAND GIFT – jak co roku przygotowujemy pamiątkowe prezenty od naszej firmy specjalnie dla Was! Co roku jest to coś innego, np. Czapki, Kominy, T-shirty, Ręczniki a nawet Pendrive z zdjęciami. Nasi stali klienci mają już niezłą kolekcję, więc nie czekaj i dołącz do nas!

THE END – obóz dobiega końca a my mamy w zwyczaju przy ognisku smażyć kiełbaski i podsumować cały wyjazd. Zawsze miło wspominamy miniony czas, który zostanie w naszych sercach na długo po obozie.

* Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania wyjazdu w przypadku nie uzbierania minimum osób.

* Znizka dla naszych stałych klientów lub rodzeństw w wysokości 50 zł. Zniżki się nie kumulują.