ALOHA! KILKA SŁÓW O NAS

Miało być krótko i szablonowo… ale tak nie będzie!

Dlaczego? Za chwilę się dowiecie.

My to nie wszyscy! Sport to nasze zamiłowanie, sposób na życie, którą próbujemy Wam przekazać!

Naszą kadrę współtworzą ludzie pełni energi, charyzmy z pasją wymalowaną na twarzy.

Posiadamy znaczny bagaż doświadczenia w organizowaniu obozów i koloni. Każdy z nas w środku czuje się jeszcze dzieckiem, dlatego wiemy czego oczekują od nas uczestnicy obozów! Dajemy z siebie wszystko czego efektem są uśmiechnięte i zadowolone buzie dzieci.

Sami stworzyliśmy program obozowy, który cieszy się coraz większym powodzeniem. Mamy bogatą ofertę, na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Kilkuletnie doświadczenie oraz zaufanie jakim Nas obdarzyliście dodają nam wiatru w żagle do dalszego działania. Nie zatrzymujemy się w miejscu i ciągle się rozwijamy!

Oprócz dobrej zabawy i podejścia z pełnym zaangażowaniem do zajęć, pamiętamy również o zachowaniu bezpieczeństwa! Musimy jednak być świadomi, że w sporcie występują urazy, ale każda porażka przybliża nas do sukcesu.

Wierzymy w możliwości dzieci, motywujemy!

Szanujemy upodobania ale również staramy się przekazać wartości, które sami wynieśliśmy z domów.

Mamy również duży dystans do siebie, co na pewno pozwoli na łatwiejszą komunikację pomiędzy nami.

Dyscyplina? Jesteśmy za, bo dobrze wiemy, że z „wielką mocą wiąże się wielka odpowiedzialność!” Ale oczywiście z umiarem, w końcu jedziecie się wyszaleć! Wiemy kiedy należy odpuścić a kiedy postawić kropkę nad „i”. Jesteśmy przekonani, że wspólnie wypracujemy złoty środek.

Obozowe problemy? To dla nas żaden problem! Jesteśmy po to aby wam doradzić, pomóc, a nawet przytulić czy przysłowiowo „poklepać po plecach” jeśli wymaga tego sytuacja.

Dlaczego jesteśmy najlepsi w swoim fachu? Dlatego, że jesteśmy autentyczni – u nas nie ma ściemy! Dajemy z siebie 100%.

Na wyjazdach chcemy abyście nie tylko widzieli w nas wychowawców – instruktorów ale przede wszystkim dobrych kumpli na których możecie polegać.

Zapraszamy na wakacyjną przygodę z nami, bo jak nie my to kto!? Nasze obozy są LEGENDARNE i na długo zostaną w waszej pamięci!

  • Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *